Християнські, тому ми свідчимо поведінкою, служимо Словом та молимось за наші кола впливу.
Професійна дитяча футбольна академія, яка була би прикладом на всеукраїнському рівні.
Виховання відповідальних громадян і попередження соціальних проблем, такі як неблагополучна молодь та сирітство.
Наші цінності
Наше бачення
Наші цілі
Наша місія
Показувати на прикладі цілісне християнське життя на максимально високому спортивному рівні в суспільстві пов'язаному з футболом.
Наша історія
У 2005 році Андрій Трипольський за допомогою декількох хлопців з церкви зібрав і почав тренувати дорослу команду. Андрій проводив тренування після основної роботи помічника машиніста. Навіть коли він не встигав на тренування, розминку розпочинала дружина Андрія. Перший м'яч, з яким тренувалась ця команда, пошив сам Андрій. Сьогодні все змінилося, і у нас в клубі займається 250 вихованців: від 5-річних дітей до дорослих, з якими працюють 7 тренерів. Ми виступаємо на місцевих турнірах, обласних чемпіонатах та першої ліги чемпіонату України ДЮФЛУ.
Вихованці
Батьки
Суперники
Ми впливаємо на: вихованців, їх батьків, суперників, працівників футбольних асоціацій, вболівальників, партнерів і всіх, хто пов'язаний з футболом, з ким ми стикаємося під час ігор, змагань і тренувального процесу.

За час нашого служіння, ми точно знаємо про 30 людей, які повірили Богу (насправді, ми віримо, що їх більше, бо зустрічаємо тих, які кілька років тому залишили наш клуб). Серед числа тих, хто стали посвяченими християнами і залишились в клубі - наші тренери. Інші залишаються друзями та партнерами.

Вболівальники
Кола впливу
Партнери
Олександр Лисіков зліва і тренер клубу Віталій Давиденко зправа.
Історія вихованця

Історія Саши Лисікова. Саша ріс в неблагополучному районі, його батько мав проблеми із законом, мати була залежна від наркотиків і її вбили. Він жив з бабусею та свій час проводив у поганій компанії. Він мав всі шанси стати таким, як його батьки та вуличне оточення. У 12 років він почав займатись футболом в Пенуелі. Приклад цілісного життя тренерів та друзів з команди вплинули на Сашка: через 17 років він продовжує займатись спортом, пропагандує здоровий образ життя через проведення турнірів для дитячих дворових команд. Підтримує старих друзів. Наприклад, його знайомий, що сидить у в'язниці, свідчив, що Саша, надсилаючи йому посилки з харчами, не передав жодної цигарки, бо бажає відноситись до друга, як до самого себе.
Тренер Віталій Цуркан в перерві між таймами з командою 2011 р.н.
Історія тренера

Віталій - цілеспрямований та талановитий хлопець, який в молодому віці потрапив в погану компанію,
спробував легкі наркотики, брав участь у розбоях. З дитинства Віталік займався футболом та навчався в спеціалізованому спортивному класі. В 20 років познайомився з Андрієм Трипольським і дізнався, що той тренує футбольну команду. Згодом попросився на тренування. Для тренера було сюрпризом те, яким талановитим видався цей юнак. Через спільний інтерес в футболі та благовістя, приклад Андрія і інших віруючих футболістів, Віталік прийшов до Бога. Він почав служити і благовістити в дитячих таборах, на тренуваннях та просто в побутовому житті. Вже 10 років Віталій тренує футболістів в нашому клубі.
Наша команда складається з тренерів: Сашка, Віталія, Влада, Павла, Віталія і Каті та Гліба, генерального директора Андрія і адміністратора Анастасії, президента Юлія і прес-аташе Іллі. Тренери навчають дітей, розбудовують інфраструктуру своїми зусиллями: засіюють і доглядають за полем, роблять ремонти в роздягальнях і залах, які ми винаймаємо для тренувань, займаються благодійністю тощо.
Наші партнери
Підписуйтесь на наші соціальні мережі і отримуйте останні новини.
вул. Армавірська 28, м. Кривий Ріг, Україна
+380 98 452 7195
fcpenuel@gmail.com