Укр
/
EN
+38(097) 776 63 40
КУЛЬТУРНО-ГРОМАДЬСКИЙ ЦЕНТР
ШELTER+
(Кривий Ріг, Україна)
ШELTER+

Схованка

дитячий клуб розвитку і розваг

Схованка це клуб розвитку і розваг для дітей від 1 року до школи, а також їх родин. Слоган Схованки - "там, де навчання - це гра", тож ми пропонуємо дітям різноманітні можливості і заняття, в які вони можуть долучитись, якщо мають до них інтерес.
Для батьків Схованка - це платформа, де вони можуть побачити і навчитись як можна продовжувати проводити такі заняття зі своїми дітьми вдома.

З дітьми до 3-х років ми працюємо разом з батьками, зі старшими дітьми ми також відкриті до батьків, адже сильно віримо в родини і хочемо просувати сімейні цінності, а також розвивати і зміцнювати міцний зв'язок між батьками і дітьми. З цією метою ми також організовуємо семінари, спільні події, свята і ігри для усієї родини.

Також ми будуємо спільноту для тих, хто хоче взяти на себе всю відповідальність за навчання своїх дітей і думає або вже розпочав сімейне навчання.

В усьому, що ми робимо, нашою головною метою є допомагати родинам ставати міцними, допомагати батькам бути найкращими для їх дітей і допомагати дітям рости, розвиватися і бути щасливими.


Контакти:
+380 (096) 903 98 20
Схованка - це клуб розвитку і розваг для
дітей від 1 року до школи, а також їх родин.
Слоган Схованки - "там, де навчання - це гра",
тож ми пропонуємо дітям різноманітні можливості
і заняття, в які вони можуть долучитись, якщо
мають до них інтерес.
Для батьків Схованка - це платформа, де вони
можуть побачити і навчитись як можна
продовжувати проводити такі заняття зі своїми
дітьми вдома.

З дітьми до 3-х років ми працюємо разом
з батьками, зі старшими дітьми ми також відкриті
до батьків, адже сильно віримо в родини і хочемо
просувати сімейні цінності, а також розвивати
і зміцнювати міцний зв'язок між батьками і дітьми.
З цією метою ми також організовуємо семінари,
спільні події, свята і ігри для усієї родини.

Також ми будуємо спільноту для тих, хто хоче
взяти на себе всю відповідальність за навчання
своїх дітей і думає або вже розпочав
сімейне навчання.

В усьому, що ми робимо, нашою головною метою
є допомагати родинам ставати міцними,
допомагати батькам бути найкращими для їх
дітей і допомагати дітям рости, розвиватися
і бути щасливими.


"Родинні вихідні" - чудова можливість відпочити зі своїми найдорожчими, познайомитись і поспілкуватись з іншими родинами, зайнятися купою корисних і цікавих справ.

"Уже кілька років ми мріяли створити унікальний, досить новий для нашого міста формат родинних вихідних. Нарешті нам це вдалося", - розповідає Олеся Романча, співорганізаторка перших "Родинних вихідних" у Кривому Розі. У чому особливість і необхідність цього заходу - у нашому сюжеті.


Цим відео хочемо не тільки трохи передати атмосферу й настрій свят, що відбуваються в Схованці, а й познайомити з частиною команди, яка допомогла відбутись цій події, а також об'єднує навколо себе все більше родин, які не лише приводять дітей в дитячий клуб розвитку і розваг Схованка, а й самі хочуть розвиватися й спілкуватися разом зі своєю родиною та іншими сім'ями. Так створився наш простір Осередок. Одна з цінностей, що об'єднала нас, - це активне залучення в життя своїх дітей, включаючи їхню освіту. Більшість родин Осередку обрали для своїх дітей сімейну/домашню освіту, і завдяки тому, що ми хочемо і можемо робити щось разом, у нас є змога створювати різні можливості для наших дітей.