Укр
/
EN
+38(097) 776 63 40
КУЛЬТУРНО-ГРОМАДЬСКИЙ ЦЕНТР
ШELTER+
(Кривий Ріг, Україна)
ШELTER+
Підтримати нас
Наразі ми намагаємось зробити акцент на підтримку трьох основних проектів, на які витрачаються значні кошти і які є абсолютно благодійними і неприбутковими. Кожен із них є унікальним в своєму роді.

"Краще разом" — інклюзивний мистецький проект, спрямований на розвиток співпраці та побудову зв'язків між людьми з інвалідністю і без. Через цей проект ми прагнемо надати молодим людям з інвалідністю доступ до мистецтва, об'єднуючи водночас і громаду. Сьогодні це група з 30 людей, які займаються кожного тижня.

"Пенуел" — Християнський футбольний клуб (в пер. "Обличчям до Бога") заснований в 2005 році. В ньому є 10 команд, в яких задіяно близько 200 осіб різного віку, починаючи з 5 років і старше, серед яких є і жіноча команда. Головне завдання в тренувальному процесі – підготовка футболістів не лише як спортсменів,
а й як всебічно розвинутих особистостей. Команди беруть участь в різних турнірах і чемпіонатах, серед яких чемпіонат України, чемпіонат області, чемпіонат міста.


Підтримати зараз
Спосіб як ви можете домомогти проектам та ШELTER+ в цілому
Партнерська програма
Це найкращий спосіб підтримати проекти, особливо ті, до яких залучені ви чи ваші друзі і в користь яких ви вірите

"Компас" — соціально-християнська платформа для сиріт і дітей з кризових родин, що працює та розвивається на базі КГЦ ШELTER+. Незалежна волонтерська команда з 50 людей працює кожного тижня приблизно з 120 дітьми різного віку з дитячих будинків та випускниками інтернатів.

Без вашої допомоги цим проектам буде важко існувати і розвиватись надалі.
Тож, звертаємось до вас, тих, хто був чи пов'язаний з ШELTER+ зараз, долучитися і підтримати партнерську програму благодійних пожертв. Це найкращий спосіб підтримати проекти, особливо ті, до яких залучені ви чи ваші друзі і в користь яких ви вірите.


Благодійні внески на розвиток
Культурно-громадського центру
"ШELTER+"

Будь ласка, пожертвуйте сьогодні і станьте частиною нашої команди.
Благодійний фонд "Шелтер Плюс"
UA473052990000026002040402409
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
ЄДРПОУ 26003289
(У рядку «Призначення платежу» ОБОВ'ЯЗКОВО вкажіть "Благодійні внески
на розвиток КГЦ "ШELTER+" та від кого П.І.)

Карта АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
4246 0010 0024 4271