Укр
/
EN
+38(097) 776 63 40
КУЛЬТУРНО-ГРОМАДЬСКИЙ ЦЕНТР
ШELTER+
(Кривий Ріг, Україна)
ШELTER+

КУЛЬТУРНО-ГРОМАДСЬКИЙ ЦЕНТР ШELTER+
(Кривий Ріг, Україна)

Це унікальний приклад некомерційної інституції в провінційному місті, яка з 2002 року поєднує в собі численні довготермінові і разові проекти в сфері мистецтва, спорту, громадянської освіти.

ШELTER+ працює з різними віковими групами, але робить фокус на молодому поколінні, допомагаючи дітям, підліткам і молоді зростати цілісними особистостями, які живуть свідомим життям і керуються загально-християнськими принципами.

Сьогодні ШELTER+ - це ЗГУРТОВАНА КОМАНДА яскравих особистостей – музикантів, спортсменів, журналістів, фотографів, педагогів і просто активних та небайдужих людей.

За плечима команди ШELTER+ сотні організованих яскравих заходів, реалізованих міжнародних проектів, концертів, таборів, гірських походів, тренінгів, розвиваючих занять для дітей та підлітків тощо.

Особливу увагу команда ШELTER+ приділяє тим, кому важче виживати і розвиватися в нашому суспільстві – дітям-сиротам та людям з обмеженими можливостями.

Також ШELTER+ - це ВЛАСНА БУДІВЛЯ, в якій є концертний зал, студія звукозапису, тренажерна зала, гончарна майстерня, кімнати для тренінгів, музична репетиційна база та інші приміщення, що дозволяють нам втілювати в життя багато різноманітних ініціатив і бути максимально корисними для громади.

В нашій назві є слово «КУЛЬТУРА», і ми так називаємося не лише тому, що регулярно проводимо заходи, пов'язані з музикою, театром, фотографією, а й тому, що сприймаємо слово «культура» в його первісному значенні – «виховання, обробка». Ми творчо і ненав'язливо «виховуємо» нашу аудиторію, забезпечуючи бажаючим можливість брати приклад з найкращих зразків поведінки, творчості і людських взаємин, кидаючи кожному виклик жити небанальним життям, прагнути до красивого і гармонійного, шукати нового і справжнього.

Також наша назва говорить про ГРОМАДУ, розвивати й гуртувати яку ми прагнемо. Ми віримо, що громада, частиною якої ми є, здатна, об'єднуючи зусилля, сама вирішувати свої проблеми, не чекаючи, доки хтось прийде і все зробить для нас.
Ми розуміємо, що це не швидкий процес, і щоб активізувати його, просуваємо ідеї волонтерства, служіння ближньому, небайдужого ставлення до свого будинку, міста, країни.